9.3.2013: Polen: Fire Corner Nighter

FIRE CORNER !! REGGAE / SOUL ALL- NIGHTER !! VOL.8

Pierwszy raz w tym roku do olsztyńskiego klubu Carpenter Inn powróci ekipa Fire Corner. Miłośników reggae, ska, rocksteady i soulu powitają standardowo Real Cool Sound, Husky i Danny Mod. Gościnnie pojawi się znany już warmińskiej publiczności Pan Chmielewski oraz nowo zebrane kontakty Ognistego Narożnika – prosto z łódzkiej sceny HOT SHOT SOUND i debiutujący Bouquet, . Widzimy się 9 marca, punktualnie o 21.00. Wszystko za 5 zł.

Dodatkowym smaczkiem będą obchody dwudziestych pierwszych urodzin naszego kompana, przyjaciela i współorganizatora – Bartka „Haskiego“. Każdy będzie mógł postawić Bartoszowi piwo, a nieliczni nawet go przytulić lub po prostu dotknąć. Powtórzcie w domu wszystkie zwrotki „Sto lat“.

HOT SHOT SOUND (Łódź)
Jeśli lubicie ska, rocksteady i skinhead reggae pokochacie Hot Shot Sound.

Selektorzy:

IREK – od 2004 organizator Ska imprezy i koncertów w Łodzi, ex-Shake a Leg Sound System, pasjonat starego, dobrego Ska, Rocksteady i Skinhead Reggae.

JAPKO – to jeden z najlepszych i najdłużej aktywnych selektorów reggae na łódzkiej scenie. Swoją przygodę za gramofonami rozpoczął w nieistniejącym już składzie „Dread Lion Crew“. Obecnie gra solo i udziela się w wielu projektach, także wykraczających poza stylistykę reggae. Jego selekcja to przede wszystkim nowości ze sceny dub i dubstep, choć potrafi nieraz zaskoczyć trudno dostępną klasyką. W Hot Shot Sound Japko daje wyraz swemu uwielbieniu dla starego brzmienia Skinhead Reggae i Rocksteady.

http://hot-shot-sound.blogspot.com/

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.